KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16816298

nr 1681 6298

Blandteknik

Michael Näslund. Signerad, blandteknik, af Chapman, 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 27x36 cm

Utrop:

600 kr

måndag 24 februari 2025
kl 20:22:00